Zırtapoz 2 – Zoolander 2 1080P 4.7

Zırtapoz 2 – Zoolander 2

Zoolander 2

Derek ve Hansel ikilisinin mesleklerini icra ettikleri şirkette uzun yıllar çalışarak iş hayatlarının monotonlaştıklarını düşünerek farklı bir şeyler denemeye karar verirler. Peki bu farklılığını nasıl ortaya çıkaracaklar ve bunu hayatlarına ne şekilde yansıtacaklardı ? İşte kendilerine sordukları bu soruları ve bu soruların karşısında beklenen cevabı çalıştıkları şirketinin iş dünyasında ki muhalif rakiplerinden birine geçerek bulabileceklerdi. Tam bu şekilde düşünürlerken akla gelen başa gelir atasözünün realiteye dönüşmesiyle şans melekleri kendilerini sanki sarıp sarmalayarak bağırlarına bastıklarını düşünür. İşi kabul eden Derek ve Hansel muzipllikerini tek düze olan hayatlarını ilk başlarda renklendirdiklerini düşünseler de işler umdukları gibi gitmeyince hikayemiz iyice dallanıp budaklanması ile daha da bir komikleşir.Zırtapoz 2 film karakterleri kimlerdir?

Derek, Hansel, Valentina Valencia, Jacobim Mugatu, Justin Bieber, Agent FilippoZırtapoz 2 film oyuncuları kimlerdir?

Ben Stiller (Derek), Owen Wilson (Hansel), Penélope Cruz (Valentina Valencia), Will Ferrell (Jacobim Mugatu), Justin Bieber (Justin Bieber), Jon Daly (Agent Filippo)Zırtapoz 2 Gişesi Nedir? Zoolander 2 Hasılatı Ne Kadar?

$56,722,693 Milyon Dolardır.Zırtapoz 2 çekim tarihi nedir?
7 Nisan 2015Zırtapoz 2 Nerede Çekilmiştir?

Lazio İtalya, New York ABD

Çekim Yerleri: İtalya ve Amerika olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Panorama Films, Red Hour Films, Scott Rudin Productions olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Zırtapoz 2 Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Zırtapoz 2 Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Komedi Web Sitesi: http://www.zoolander.com/
Benzer Filmler
Yorum Alanı