The Good Neighbor 1080P 6.3

The Good Neighbor

The Good Neighbor

Eski bir New York Times gazetecisi olan David, yeni ve tuhaf komşusu Robert ile kazara bisikletinde bir kıza çarptığında, kabus gibi bir akşam başlar. Kafası karışan ve aklı karışan David, Robert'ın kariyerini korumak için olay yerinden kaçması ve kızı ölüme terk etmesi için onu ikna etmesine izin verir. Robert hiç pişmanlık duymuyor ve dostluk adına sırrı korumak için ağza alınmayacak şeyler yapıyor. Polis vur-kaç katilini aramaya devam ederken, David'in yerel gazetesi onu ölen kızın kız kardeşi Vanessa'yla tanıştığı hikayeyi anlatmak için gönderdiğinde işler kontrolden çıkmaya başlar. Koşullara ve kız kardeşinin katilini bulma konusundaki derin arzusuna rağmen, ikisinin hemen romantik bir bağlantısı var, bu da David'i şaşırtıyor ve rahatsız ediyor, Robert'ı yeni arkadaşını kendine saklamak için acımasız adımlar atmaya itiyor.The Good Neighbor film karakterleri kimlerdir?

Robert, David, Grant, Vanessa, Janine, Mrs. PetrovaThe Good Neighbor film oyuncuları kimlerdir?

Jonathan Rhys Meyers (Robert), Luke Kleintank (David), Bruce Davison (Grant), Eloise Smyth (Vanessa), Ieva Florence (Janine), Regina Razuma (Mrs. Petrova)The Good Neighbor Nerede Çekilmiştir?

Riga Letonya, ABD

Çekim Yerleri: Letonya ve Amerika olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Altit Media Group, Forma Pro Films, RNG Entertainment olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden The Good Neighbor Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca The Good Neighbor Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Gerilim
Benzer Filmler
Yorum Alanı