Sihirbazlar Çetesi 1 1080P 7.2

Sihirbazlar Çetesi 1

Now You See Me 1

Film, J. Daniel Atlas isimli son derece karizmatik ve etkileyici bir illüzyonistin liderliğini yaptığı, dünyanın en iyi sihirbazlarından oluşan “Four Horsemen (Atlılar Çetesi)” ekibinin başından geçenleri konu alıyor. Ekip üstün sihir marifetlerini sadece sahne gösterileri için değil, soygun yaptıkları bankaların sistemlerine erişmek için de kullanırlar. Bu adamlar izleyicileri önce başka bir kıtadaki bir bankayı soyarak, daha sonra beyaz yakalı bir suçlunun bankadaki milyon dolarlarını izleyicilerin banka hesaplarına aktararak şaşırtırlar. Bunun üzerine onları durdurmaya kararlı olan FBI ajanı Dylan Rhodes ve Interpol ajanı Alma Dray birlikte bu çetenin peşine düşerler.Sihirbazlar Çetesi 1 film karakterleri kimlerdir?

J. Daniel Atlas, Evans, Dylan Rhodes, Merritt McKinney, Henley Reeves, Jack WilderSihirbazlar Çetesi 1 film oyuncuları kimlerdir?

Jesse Eisenberg (J. Daniel Atlas), Common (Evans), Mark Ruffalo (Dylan Rhodes), Woody Harrelson (Merritt McKinney), Isla Fisher (Henley Reeves), Dave Franco (Jack Wilder)Sihirbazlar Çetesi 1 Gişesi Nedir? Now You See Me 1 Hasılatı Ne Kadar?

$351,723,989 Milyon Dolardır.Sihirbazlar Çetesi 1 çekim tarihi nedir?
16 Ocak 2012Sihirbazlar Çetesi 1 Nerede Çekilmiştir?

Louisiana ABD, New York ABD, Nevada ABD, Paris Fransa, Illinois ABD, Kaliforniya ABD

Çekim Yerleri: Fransa ve Amerika olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Summit Entertainment, K/O Paper Products, SOIXAN7E QUIN5E olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Sihirbazlar Çetesi 1 Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Sihirbazlar Çetesi 1 Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Seri Filmler
Benzer Filmler
Yorum Alanı