Keanu 1080P 6.2

Keanu

Keanu

Ayrılık acısı çekerken bulduğu yavru kedi ile yeniden hayata bağlanan ve kedisine Keanu adını veren bir adam ile en yakın arkadaşının, Keanu kaybolduktan sonra başlayan maceralarını konu alıyor. Aynı şehirde yaşayan ve pek de parlak sayılmayan iki kuzen Clarence and Rell bir gün eve gelirler ve Rellin çok sevdiği kedisi Keanunun kaçırıldığını görürler. Keanuyu geri almak için harekete geçen ikili kendilerini bir anda çete savaşının içerisinde bulur.Keanu film karakterleri kimlerdir?

Clarence Goobril, Rell Williams, Hi-C, Cheddar, Trunk, BudKeanu film oyuncuları kimlerdir?

Keegan-Michael Key (Clarence Goobril), Jordan Peele (Rell Williams), Tiffany Haddish (Hi-C), Method Man (Cheddar), Darrell Britt-Gibson (Trunk), Jason Mitchell (Bud)Keanu Gişesi Nedir? Keanu Hasılatı Ne Kadar?

$20,651,333 Milyon Dolardır.Keanu çekim tarihi nedir?
Nisan 2015Keanu Nerede Çekilmiştir?

Louisiana ABD, Kaliforniya ABD

Çekim Yerleri: Amerika olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Artists First, Monkeypaw Productions, New Line Cinema olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Keanu Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Keanu Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Aksiyon , Komedi , New Line Cinema Yapımı Filmler , Suç Web Sitesi: http://keanumovie.com/
Benzer Filmler
Yorum Alanı