Doktor Strange 2 Çoklu Evren Çılgınlığında 1080P 7.6

Doktor Strange 2 Çoklu Evren Çılgınlığında

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Film, Doctor Strange, Avengers Endgame ve Spider-Man: No Way Homeun devamı ve WandaVision ve Lokinin bir geçiş filmi niteliğindedir. Marvel Sinematik Evrenindeki 28. ve Dördüncü Aşamanın beşinci filmidir. Avengers: Endgamedeki olaylardan sonra Dr. Stephen Strange, Zaman Taşı üzerindeki araştırmasına devam ediyor. Ancak düşmana dönüşen eski bir dost, Strangein planını bozarak ve aynı zamanda onun ağza alınamayacak bir kötülüğü serbest bırakmasına neden olarak, dünyadaki her büyücüyü yok etmeye çalışır.Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında film karakterleri kimlerdir?

Doktor Stephen Strange, Wanda Maximoff, Baron Mordo, Wong, America Chavez, Dr. Christine PalmerDoktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında film oyuncuları kimlerdir?

Benedict Cumberbatch (Doktor Stephen Strange), Elizabeth Olsen (Wanda Maximoff), Chiwetel Ejiofor (Baron Mordo), Benedict Wong (Wong), Xochitl Gomez (America Chavez), Rachel McAdams (Dr. Christine Palmer)Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında Gişesi Nedir? Doctor Strange in the Multiverse of Madness Hasılatı Ne Kadar?

$27,200,000 Milyon Dolardır.Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında Nerede Çekilmiştir?

Norveç, Somerset İngiltere, İzlanda, New York ABD, Londra İngiltere, Surrey İngiltere, Britanya Kolumbiyası Kanada, İtalya, Kaliforniya ABD

Çekim Yerleri: Norveç, İngiltere, İzlanda, Kanada, İtalya, İngiltere ve Amerika olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Marvel Studios olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Aksiyon , Fantastik , Macera , Marvel Yapımı Filmler Web Sitesi: https://isaimini.pw/movie/doctor-strange-in-the-multiverse-of-madness
Benzer Filmler
Yorum Alanı 5 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    hüseyin Mayıs 7, 2022 02:04:51

  telif hakkı sebebi ile kaldırılmış admin lütfen güncelermisin.

 2. avatar
    Mehmet Mayıs 7, 2022 22:19:33

  Gerçekten kötü ve gereksiz bir filmdi boşuna izlemeyin bence zamanını zı boşa harcamayın çünkü hiç değmez !

 3. avatar
    GOVINET INTERNET HIZMETLERI Mayıs 7, 2022 22:24:58

  Sayın İlgili / Yetkili;

  Filmi sitenizden kaldırmanız için gerekli ihtarname mail yoluyla tarafınıza gönderilmiştir.
  Dikkate almanızı önemle rica ederiz.

 4. avatar
    marwan Mayıs 10, 2022 02:53:00

  admin niye sadece fergram var film nerede..?

 5. avatar
    marwan Mayıs 10, 2022 02:55:17

  admin niye sadece fergram var film nerede