Ben & Jody 1080P 5.4

Ben & Jody

Ben & Jody

Ben, Filosofi Kopi'den ayrılmaya karar verdiğinden beri memleketinde yaşıyor ve arazileri Şirket tarafından ele geçirilen çiftçi gruplarını aktif olarak savunuyor. Aynı zamanda Jody, yakında piyasaya sürülecek olan Filosofi Kopi için yeni bir konsept hazırlıyor. Lansman etkinliği öncesinde, katılması planlanan Ben aniden ortadan kaybolur. Jody, Ben'i bulmak için yola çıkar. Ben'i kurtarmak için, direniş haritasını değiştiren geleneksel bir köy grubuyla karşılaşana kadar, Tubir liderliğindeki yasadışı keresteci çetelerine karşı ölüm kalım maceralarıyla karşı karşıya kalırlar.Ben & Jody film karakterleri kimlerdir?

Ben, Jody, Rinjani, Tambora, Musang, TaraBen & Jody film oyuncuları kimlerdir?

Chicco Jerikho (Ben), Rio Dewanto (Jody), Hana Malasan (Rinjani), Aghniny Haque (Tambora), Muzakki Ramdhan (Musang), Luna Maya (Tara)Ben & Jody Nerede Çekilmiştir?

Bogor Endonezya, Batı Cava Endonezya, Cakarta Endonezya

Çekim Yerleri: Endonezya olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Visinema Pictures, Jagartha, Astro Shaw olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Ben & Jody Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Ben & Jody Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Aksiyon , Macera
Benzer Filmler
Yorum Alanı