Avcı: Kış Savaşı 1080P 6.1

Avcı: Kış Savaşı

The Huntsman: Winter's War

Eğer bir Pamuk Prenses hikayesi arıyorsan öncesinde ne olduğunu öğrenmelisin... Şeytani Kraliçe Ravenna (Theron) iyi kalpli kız kardeşi Freya’ya (Blunt) ihanet eder ve bu bağışlanamaz davranışı Freya’nın kalbinin soğumasına ve şimdiye kadar sahip olduğunu bilmediği buzul güçlerinin harekete geçmesine neden olur. İki kraliçe arasında çıkan savaşta Avcı Eric (Hemsworth) ve güzel savaşçı Sara (Chastain) Freya’ya yardım etmek zorundadır. Yoksa Ravena’nın şeytani güçleri sonsuza kadar hüküm sürecektir.Avcı: Kış Savaşı film karakterleri kimlerdir?

The Huntsman, Sara, Ravenna, Queen Freya, Nion, GryffAvcı: Kış Savaşı film oyuncuları kimlerdir?

Chris Hemsworth (The Huntsman), Jessica Chastain (Sara), Charlize Theron (Ravenna), Emily Blunt (Queen Freya), Nick Frost (Nion), Rob Brydon (Gryff)Avcı: Kış Savaşı Gişesi Nedir? The Huntsman: Winter's War Hasılatı Ne Kadar?

$164,989,338 Milyon Dolardır.Avcı: Kış Savaşı çekim tarihi nedir?
6 Nisan 2015Avcı: Kış Savaşı Nerede Çekilmiştir?

Somerset İngiltere, Surrey İngiltere, Berkshire İngiltere, Gloucestershire İngiltere, Kaliforniya ABD

Çekim Yerleri: İngiltere ve Amerika olarak bilinmektedir. Ayrıca Prodüksiyon Şirketi: Universal Pictures, Perfect World Pictures, Roth Films olarak kayıtlara geçmiştir. NetflixCehennemi.com sitemiz üzerinden Avcı: Kış Savaşı Türkçe Altyazılı 1080p seçenekleriyle izleyebilirsiniz. Ayrıca Avcı: Kış Savaşı Türkçe Dublaj 1080p seçeneklerinede göz atabilirsiniz.
Tür: Aksiyon , Dram , Macera , Universal Pictures Yapımı Filmler Web Sitesi: http://www.thehuntsmanmovie.com/
Benzer Filmler
Yorum Alanı